Kontakt

Tel: +420 777 63 20 10
e-mail: vales@vales-textil.cz

-20%

Polštář 50x70cm ZIP Klinmam Family 95C

VYPRODÁNO
712 Kč
katalogové číslo: KLINI Family
Cena s DPH:712 Kč
původní cena:890 Kč
sleva:178 Kč (20%)
popis
parametry
soubory a odkazy

Jemný satén povrchové tkaniny ze 100% bavlny je příjemný na omak a dodává ložním výrobkům KLINMAM Family elegantní vzhled a větší komfort, než je tomu u směsových tkanin.

Značková tvarovaná dutá polyesterová vlákna Klinmam HCS tvořící náplň propůjčují výrobkům lehkost, vzdušnost a nadýchanost. KLINMAM Family představuje ložní výrobky s výbornými užitnými vlastnostmi, vysokým hygienickým standardem a jednoduchou údržbou. Důkazem toho je možnost praní při teplotě vody do 95°C a sušením v domácí sušičce do 120°C. Povrchová tkanina z jemné 100% bavlny i náplň z jemných tvarovaných dutých polyesterových vláken jsou ohodnoceny certifi kátem EU pro ekologii textilu ÖKO-TEX Standard 100 jako výrobky neškodné pro životní prostředí.

Konstrukce polštáře odpovídá potřebě měkkosti a pružnosti a člení výrobek na dvě části. Povrchová část sestávající ze vzájemně prošité jemné bavlněné tkaniny a značkového polyesterového rouna vytváří obal, do kterého je uložena náplň složená z měkkých polyesterových „kuliček“ a pružných polyuretanových tyčinek.

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze